O Firmie

Od 10 lat jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Polski producent spełniający najwyższe standardy.

O Firmie   hubermosty

Nasza firma od 10 lat wykonuje usługi z zakresu naprawy mostów w autach takich marek jak: Renault Mascott, Ford, BMW, Iveco, Volvo, Daf, Mercedes, Scania, Man, Nissan, Toyota, Audi, Volkswagen czy Mitsubishi. Działania oparte zarówno na wiedzy praktycznej, jak i teoretycznej pozwalają nam na jednoznaczne sprecyzowanie powodów bardziej złożonych problemów w układach napędowych, w wyniku czego nasi Klienci nie ponoszą niezasadnych wydatków.

W swojej ofercie posiadamy zestawy naprawcze mechanizmu różnicowego mostu tylnego do marek aut podanych powyżej. Fakt, iż większość części produkujemy sami przekłada się na ich trzykrotnie dłuższą żywotność, przy zestawieniu z podzespołami, które oferowane są przez serwisy. Posiadamy części do mostów, które niedostępne są w sklepach i serwisach.

Oferowana przez naszą firmę odnowa mostów to przede wszystkim możliwość zaoszczędzenia pieniędzy, ze względu na uniknięcie kosztów związanych z wymianą całego dyferencjału. Wszystkie działania naprawcze kierowane są wieloletnim doświadczeniem i znajomością zasad funkcjonowania oraz budowy układów napędowych. Naszą domeną jest zaawansowane zaplecze technologiczne. Wszystkie wykonywane prace traktujemy indywidualnie przy zachowaniu najwyższych standardów, co przekłada się na wytrzymałość oraz doskonałą jakość pracy podzespołów.