Oferta handlowa

Poznaj naszą ofertę.
Wyróżniają nas solidność, jakość i terminowość.

oferta

W swojej ofercie posiadamy różne mosty tylne – zarówno małe, jak i duże z lat 1999 – 2010, każdy z nich w stanie idealnym.

Materiał, z którego wykonany jest mechanizm, jest bezapelacyjnie lepszy od tego, który został wdrożony przez producenta auta. Pojawia się pytanie dlaczego? Z uwagi na to, iż używamy materiału nie tylko hartowanego ale także nawęglanego, przez co nie pęka, jak to często zdarza się w przypadku materiału ze stali wyłącznie hartowanej.

Standardowo w oryginale, ząb chwytany jest przez kolejny ząb tylko o 7 milimetrów, co w przypadku wytarcia gniazda oraz uszkodzenia podkładek daje tylko 2 milimetry zaczepu, a to z kolei przekłada się na rozsypanie mechanizmu. U nas wartość w przypadku gdy ząb chwyta kolejny wynosi 17 milimetrów.

JEŻELI CHCESZ WYELIMINOWAĆ TEGO TYPU AWARIE W SWOIM AUCIE POSTAW NA DEFINITYWNIE LEPSZY PRODUKT POLSKIEGO PRODUCENTA!

Oryginalne, seryjnie montowane podkładki wykonane są ze stali, podkładki zakładane przez nas wykonane są z brązu B101. Dzięki zastosowaniu brązu nasze podkładki nigdy nie staną się rozwalcowane, nie pękają i nie wycierają się, wykazując również właściwości samosmarowne, czego nie można powiedzieć w przypadku standardowych, stalowych nakładek.

Naszym Klientom zapewniamy przede wszystkim elastyczność działań. Wymiana mostów możliwa jest zarówno u Klienta, jak również na terenie naszej firmy. Każdorazowo pracę rozpoczynamy od doboru odpowiedniego przełożenia, typu oraz modelu, tak aby każdy Klient był usatysfakcjonowany i wspominał naszą współpracę w samych superlatywach. U nas nie ma miejsca na błędy.

Kupując dyferencjał w naszej firmie stawiasz na solidność, uczciwość i błyskawiczne załatwienie sprawy!